TEL. +48 22 840 10 19 | biuro@radoxradiators.pl                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Grzejniki łazienkowe z podłączeniem bocznym.

Nowoczesny design dla każdego.

      W przeszłości jedynym sposobem podłączenia grzejnika do instalacji wodnej było podłączenie boczne, bardzo popularne przy grzejnikach żeliwnych. Dziś kiedy decydujemy się na zasilanie boczne, zazwyczaj kieruje nami chęć uniknięcia jakichkolwiek przeróbek, wiercenia w ścianach itp. bądź też spółdzielnie mieszkaniowe wytyczają różne standardy jak i ograniczenia czym jesteśmy zmuszeni pozostać przy danym podłączeniu.

      W związku ze wzmożonymi zapytaniami o możliwość wykonania naszych grzejników z podłączeniem bocznym, co nie stanowi najmniejszego problemu, wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadzając do oferty grzejniki z podłączeniem bocznym.

      W pierwszej kolejności do Państwa dyspozycji oddajemy grzejniki których to najczęściej dotyczyły zapytania o wykonanie podłączenia bocznego – Scala, Quebis oraz Quebis Round.

      Popularne wzory, funkcjonalny design drabinki oraz łatwość w utrzymaniu czystości, zapewnią komfort cieplny wnosząc jednoczęsnie do wnętrza powiew świeżości. Grzejnik może być malowany gdzie wykorzystujemy najdokładniejszą i nowoczesną technike malowania proszkowego, a do wyboru oddajemy ponad 200 kolorów palety RAL. Zwolennicy klasycznego wystroju wnętrz mogą wybrać grzejnik chromowany, wykończenie najwyższej jakości pozwala nam przejżeć się w grzejniku niczym w lustrze, świetnie też podkreśla pozostałe chromowane elementy jakie znajdują się w łazience.

      Poszerzając naszą ofertę o grzejniki zasilane bocznie otwieramy się na klientów którzy poprzez typ podłączenia byli zmuszani do zakupu zwykłych grzejników aluminowych kosztem aranżacji wnętrza. Nasze grzejniki świetnie prezentują się w każdym pomieszczeniu.

Zapraszamy do działu - Grzejniki z podłączeniem bocznym.

 WRÓĆ DO : ARTYKUŁY

Top