TEL. +48 22 840 10 19 | biuro@radoxradiators.pl                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Dlaczego Radox Design

1. Najwyższej jakości wykończenie, które jest wynikiem połączenia wzornictwa przemysłowego opartego na artystycznych wizjach z technologią niewidocznych laserowych spawów oraz lakierowania przy pomocy technik stosowanych w przemyśle samochodowym
2. Ponad 20 lat rzetelnej działalności firmy oraz 10 lat gwarancji fabrycznej na grzejniki Radox.
3. Szerokie możliwości wyboru spośród modeli grzejników łazienkowych i pokojowych.
4. Ekskluzywne wzornictwo sprawia że nasze grzejniki świetnie będą się komponować również w przestrzeni biurowej, salonie, kuchni czy przedpokoju.
5. Ekologiczny proces spawania bez użycia miedzi :

Jako renomowany producent nie używamy i nigdy nie będziemy używać jekiejkolwiek miedzianej powłoki przy produkcji swoich grzejników. Miedziana powłoka używana jest przez tanich producentów w innych krajach przec co wytwarzają się szkodliwe produkty uboczne takie jak cyjanek miedziany który ma pusztoszący wpływ na środowisko. Profil D (rys. poniżej) ustawiony pod kątem wskazuje zużycie powłoki oraz nagromadzenie się metalu spawalniczego na złączach. U nas zespawany koniec wskazuje na nie używanie pieca spawalniczego.

Unikalność produkcji grzejników Radox
                                                                                       MIEDZIANA POWŁOKA PO 3 MIESIĄCACH                                         RADOX PO 3 MIESIĄCACH


JAK ROZPOZNAĆ PRODUKTY MARKI RADOX

1. W górnej części profilu "D" wypolerowane krawędzie pokazują wykorzystanie spawania techniką TIG.

2. Wnętrze grzejnika jest gładkie, szare i czyste – nie ma śladów rdzy.

3. Powierzchnia w obszarze połączenia pomiędzy kolektorem a elementem jest jednorodna w wyniku lutowania.

4. Połysk wykończenia chromowanego, oprócz roli ozdobnej, chroni grzejnik. Nasze grzejniki są poddawane testom wytrzymałości, muszą wytrzymać 200 godzin w komorze solnej.


 

SPECJALIZUJEMY SIĘ W PRODUKCJI GRZEJNIKÓW ZE STALI NIERDZEWNEJ

Nasze grzejniki wykonane są z najlepszej stali nierdzewnej na rynku, co czyni je jednymi z najbardziej wytrzymałych. Stal nierdzewna z natury nie rdzewieje, jest również łatwa w utrzymaniu czystości. Produkowana jest w ponad 90% z metalu pochodzącego z recyklingu, jest produkowany ekologicnzie i w 100% nadaje się do ponownego recyklingu.

 

CHROMOWANIE

Inwestycja w przyszłość!

W 2005r. do użytku została oddana jedną z największych fabryk wyposażoną w automatyczną linię chromowania grzejników, inwestycja kosztowała ponad 2.000.000 €.

Urządzenie jest w pełni zautomatyzowane i cała technologia spełnia najnowsze europejskie normy jakości i ochrony środowiska.


 KONTROLA JAKOŚCI 

Wykonujemy kompleksowe testy wszystkich naszych grzejników podczas produkcji – każdy grzejnik marki Radox musi przejść 9 punktów kontroli jakości – nadzorujemy wszystkie etapy produkcji. Każdy grzejnik jest kontrolowany w taki sam, rygorystyczny sposób.

GWARANCJA

W jaki sposób możemy pozwolić sobie na oferowanie 10-letniej gwarancji na grzejniki malowane proszkowo i chromowane?

  • dzięki wysokiej jakości produkcji, która spełnia standardy ISO9001: 2008, ISO 14001:2005 oraz przepisy CE takie jak EN 442.

  • dzięki zastosowaniu wysokiej jakości farb z firmy Akzo Nobel (jeden z głównych światowych producentów) ich produkty nie zawierają TGIC - substancja toksyczna stosowana jako utwardzacz.

  • dzięki wykorzystaniu podwójnej powłoki niklu (35-40 mikronów) podczas procesu chromowania

  • dzięki urządzeniu do galwanizacji - w pełni zautomatyzowanemu- i dzięki szczelnemu zamknięciu grzejników, jesteśmy w stanie powstrzymać przenikanie kwasów podczas procesu chromowania, co pozwala na uniknięcie korozji wewnątrz grzejników.

  • dzięki piaskowaniu przed malowaniem grzejnika, jest to główny czynnik który znacznie zwiększa adhezję powłoki na podłożu.


 

NASZE ZAANGAŻOWANIE W OCHRONĘ ŚRODOWISKA

Do produkcji naszych chromowanych grzejników nie używamy miedzi. Zastosowanie miedzi(procedura często stosowana przez tanich producentów) wytwarza substancje toksyczne pochodne, które mają destruktywny wpływ na środowisko.


Dowodem wysokiej jakości produkowanych przez nas grzejników są certykifaty uzyskane w 2000 i 2004 roku - ISO 9001 oraz ISO 14001. W 2006 roku uzyskaliśmy poświadczenie zgodności produktów z normami europejskimi - EN 442.

Radox certyfikaty zgodność z normami unii europejskiej

Top