STRONA GŁÓWNA >> WYDARZENIA >> Międzynarodowe Targi Wnętrz Warsaw Home 2017

Międzynarodowe Targi Wnętrz Warsaw Home 2017

Międzynarodowe Targi Wnętrz Warsaw Home 2017

Międzynarodowe Targi Wnętrz Warsaw Home 2017

Warsaw Home to międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz, które odbywają się w PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie zostało stworzone z myślą o producentach i importerach z branży meblowo-dekoracyjnej. Celem targów jest z jednej strony stworzenie platformy biznesowej dla międzynarodowych kontraktacji, z drugiej zaś przedstawienie pasjonatom wnętrz najnowszych trendów. Warsaw Home to miejsce w którym spotykają się architekci, projektanci wnętrz, właściciele firm, sklepy oraz klient indywidualny.

Na Międzynarodowych Targach Wnętrz Warsaw Home 2017 zostały zaprezentowane jedne z najmodniejszych grzejników dekoracyjnych sezonu dostępnych w naszym showroomie, które swoim designem i szeroką gamą kolorystyczną zachwyciły architektów, dekoratorów wnętrz i innych klientów z całej Polski.

Ekspozycja składała się z najnowszych modeli grzejników Radox, które dzięki jakości wykonania, a także połączenia niezwykłych form z funkcjonalnością, uznawane są za najwyższej klasy grzejniki dekoracyjne.

Na targach zaprezentowaliśmy najchętniej wybierane przez naszych klientów, w tym partnerów biznesowych grzejniki pokojowe i łazienkowe. Przygotowana przez nas ekspozycja robiła ogromne wrażenie na wszystkich osobach biorących udział w tym międzynarodowym wydarzeniu, z czego jest nam niezmiernie miło. Dzięki pokazaniu naszych najlepszych produktów grzewczych nawiązaliśmy kontakt z wieloma projektantami, architektami wnętrz, a także właścicielami sklepów z Polski i Europy, z którymi postaramy się nawiązać w niedalekiej przyszłości współpracę.

Całą ekspozycję grzejników Radox prezentowaną na Międzynarodowych Targach Wnętrz Warsaw Home 2017 można zobaczyć na żywo w naszym showroomie. Przekonają się Państwo, że ich sława wśród projektantów oraz architektów wnętrz nie jest bezpodstawna. Doskonała prezentacja, niezwykła jakość wykonania z najlepszych materiałów, a także różnorodność modeli sprawia, że są one główną dekoracją pomieszczeń w wielu aranżacjach.

Zapraszamy do obejrzenia całej ekspozycji oraz innych modeli grzejników dekoracyjnych w naszej ofercie Radox!

Grzejniki Radox - Targi Wnętrz Warsaw Home 2017Grzejniki Radox - Targi Wnętrz Warsaw Home 2017Grzejniki Radox - Targi Wnętrz Warsaw Home 2017Grzejniki Radox - Targi Wnętrz Warsaw Home 2017Grzejniki Radox - Targi Wnętrz Warsaw Home 2017


<< POWRÓT