STRONA GŁÓWNA >> O FIRMIE >> ARTYKUŁY >> Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe

Grzejniki Łazienkowe

Radox design dla łazienek.

Grzejnik łazienkowy Smart U - Radox producent grzejników ozdobnych

     Oferta grzejników łazienkowych to zestawienie grzejników o nowoczesnym wzornictwie z tradycyjnymi grzejnikami drabinkowymi. W ofercie znajdą Państwo ponad 80 modeli grzejników dekoracyjnych oraz drabinkowych, które w zależności od swojej specyfiki mogą być lakierowane ( do wyboru ponad 200 kolorów z palety RAL), chromowane, pokryte wykończeniem specjalnym na wzór miedzi antycznej bądź wykonane ze stali nierdzewnej polerowanej lub szlifowanej.

     Chcąc zapewnić jak najszerszy wachlarz możliwości, popularne wzory dostępne są w wersji pionowej i poziomej, dzięki temu ten sam wzór może być zastosowany np. w wąskiej wnęce (grzejnik pionowy) czy też pod parapetem (grzejnik poziomy). Duża grupa grzejników może zostać wykonana w wersji wodno-elektrycznej lub elektrycznej czym otwieramy się na klientów decydujących się na ogrzewanie elektryczne.

     Nasze grzejniki łazienkowe dają też pełne spektrum możliwości jeśli chodzi o rozmiar, oprócz rozmiarów zaproponowanych przez nas w cennikach, jesteśmy w stanie wykonać grzejniki na zlecenie (po wcześniejszym potwierdzeniu z fabryki o możliwości wyprodukowania danego grzejnika w danych wymiarach).

     Od początku działalności kreujemy nieszablonowe rozwiązania czego przykładem mogą być grzejniki :

Maze – świetne połączenie linii pionowych i poziomych, które tworzą labirynty, całość zamknięta w prostokątnej formie,

Smart u – połączenie grzejnika drabinkowego z półką na ręczniki, funkcjonalny o dużej mocy,

     Warto też wspomnieć o grzejniku Nova mirror który pozwoli połączyć nam grzejnik i jego funkcje grzewczą z lustrem, które obecne jest w każdej łazience.

     Kolekcja grzejników drabinkowych to oferta ponad 40 kombinacji elementów kwadratowych, okrągłych i prostokątnych, dla przykładu można wyróżnić następujące grzejniki:

Upper quadro – symetryczny grzejnik, w zamkniętej formie, złożony z kwadratowych elementów 30x30mm

Serene – połączenie prostokątnych elementów o wymiarze 60x20mm z kwadratowymi kolektorami 30x30mm.

Quebis round - prosta konstrukcja grzejnika pionowego, wygięte elementy kwadratowe wymiarów 20x20mm łączą masywne kolektory (30x30mm) tworząc drabinkę, opływowy kształt elementów optycznie poszerza grzejnik.

     Nasza oferta grzejników to połączenie ekskluzywnego wzornictwa i najwyższej jakości wykończenia, wszystkie grzejniki łazienkowe objętę są 10 letnią gwarancją.

Radox Design - Grzejniki Łazienkowe


 powrótWRÓĆ DO : ARTYKUŁY