STRONA GŁÓWNA >> O FIRMIE >> ARTYKUŁY >> Grzejniki pokojowe

Grzejniki pokojowe

 Grzejniki pokojowe

Design do pokoju, salonu, gabinetu czy biura.

Grzejnik pokojowy - Vertica D - Radox producent grzejników

     Z roku na rok tradycyjne grzejniki żeliwne odchodzą do lamusa, na ich miejsce pojawiają się grzejniki aluminiowe, lekkie, wykonane z miękkiego metalu. Jednak trzeba pamiętać że materiał jakim jest aluminium nie należy do najtrwalszych co naraża grzejnik na uszkodzenia mechaniczne. Dlatego właśnie jako producent grzejników dekoracyjnych, przygotowaliśmy bogatą kolekcję grzejników wykonanych ze stali oraz stali nierdzewnej, zapewniając tym samym najwyższą jakość wykończenia, trwałość oraz ekskluzywne wzornictwo.

      W ofercie grzejników pokojowych znajdą Państwo ponad 60 modeli, gotowych rozwiązań wnoszących nowy design dla pomieszczeń. Nasze grzejniki pokojowe, poprzez różnorodność wymiarów zapewniają pełną swobodę w doborze grzejnika do różnych powierzchni i aranżacji.

      Mając świadomość jak ważne jest zapewnienie komfortu cieplnego w pokoju, sypialni, salonie czy nawet w biurze gdzie często wykorzystywane są nasze grzejniki pokojowe z kolekcji Sheer, ofertę wzbogacamy też o grzejniki dodatkowo wzmacniane. Wzmocnienie polega na dodaniu dodatkowego elementu z tyłu grzejnika co nie wpływa w żaden sposób na jego estetykę, a pozwala otrzymać grzejnik tego samego rozmiaru o większej mocy, takiej która dostatecznie ogrzeje pomieszczenie.

     Z oferty grzejników pokojowych, warto wyróżnić kilka produktów.

Grzejnik pionowy – Radox Big Tube, dostępny również w pozycji poziomej, grzejnik składa się z okrągłych elementów o średnicy 88,9mm, które przypominają tuby.

Grzejnik poziomy – Multicolona / Multicolona square – grzejnik o bardzo dużej mocy grzewczej, może składać się ze smukłych, delikatnie zaokrąglonych elementów (multicolona) lub postawnych, prostokątnych (multicolona square). Ogromny zakres wysokości oraz szerokości.

Grzejnik płytowy – Sheer flat – model identyczny jak opisane w poprzednim artykule grzejniki Nova, na panelach grzejnika sheer została położona płyta czołowa, płaska o czystej formie dostępna w ponad 200kolorach z palety RAL. Może wtopić się w otoczenie bądź wyróżniać ponad wszystko.

Grzejniki z lustrem – Vertica mirror, lustro między smukłymi, pionowymi elementami o profilu D lub Miraj, lustro między okrągłymi elementami pionowymi.

Radox Design - Grzejniki Pokojowe


 powrótWRÓĆ DO : ARTYKUŁY