STRONA GŁÓWNA >> O FIRMIE >> ARTYKUŁY >> Producent grzejników chromowanych

Producent grzejników chromowanych

Grzejniki chromowane

Największy wybór chromowanych grzejników łazienkowych, pokojowych i dekoracyjnych.

     Proces chromowania to długotrwały i pracochłonny proces gdzie dbałość o najmniejsze detale ma ogromne znaczenie. To właśnie dbałość o każdy, nawet najmniejszy element grzejnika sprawiła że jako producent grzejników chromowanych cieszymy się ogromną popularnością.

   


      Do chromowania naszych grzejników wykorzystujemy metodę kąpielową, jest to gwarancja równomiernego pokrycia całej powierzchni grzejnika. Powłoka chromowana powstaje pod wpływem wysokiej temperatury, w zależności od typu grzejnika, kąpiel trwa od 3 nawet do 12 godzin. Jednak zanim gotowy grzejnik zanurzymy w soli i otrzymamy pożądaną powłokę, każdy element grzejnika, przed złożeniem przechodzi specjalistyczną obróbkę pod kątem chromowania. Każdy element zostaje poddany szlifowaniu, następnie po złożeniu elementów i otrzymaniu grzejnika, szlifowane są jego łączenia oraz końce. Gotowy grzejnik jeszcze przed kąpielą jest polerowany, tak by powierzchnia była perfekcyjnie gładka.

      Rzetelne przygotowanie materiału pozwala nam otrzymać idealną, gładką i czystą formę, w której zobaczymy swe odbicie niczym w lustrze. Nasze grzejniki chromowane zdobyły uznanie w całej Europie i cieszą się ogromną popularnością ze względu na :

- Wysoką jakość wykończenia powierzchni

- Nowoczesny design

- 10 letni okres gwarancji

- Największy wybór


     Producent Radox zapewnia największy wybór chromowanych grzejników łazienkowych, pokojowych oraz dekoracyjnych. Posiadamy również bogatą ofertę chromowanych zaworów, grzałek oraz głowic termostatycznych.


 powrótWRÓĆ DO : ARTYKUŁY