STRONA GŁÓWNA >> O FIRMIE >> ARTYKUŁY >> Grzejniki dekoracyjne

Grzejniki dekoracyjne

GRZEJNIKI DEKORACYJNE

Budowa domu czy remont mieszkania stanowią nie lada wyzwanie zarówno dla naszej kieszeni jak i wyobraźni. Chcielibyśmy, aby każdy detal był funkcjonalny, dopracowany i estetyczny, aby współgrał z wnętrzem i naszymi preferencjami. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów producenci związani z branżą budowlaną i wykończeniową oferują coraz ciekawsze rozwiązania, które nie tylko są wydajne, funkcjonalne, ekologiczne, ale i estetyczne czy wręcz dekoracyjne.

Kto z nas nie chciałby mieć w domu zamiast np. zwykłego, standardowego grzejnika obrazu na szkle czy fantazyjnej instalacji przypominającej nowoczesną rzeźbę? Współczesna technologia oraz kreatywność ludzka spowodowały, iż mamy już takie możliwości. Nie musimy nawet daleko szukać. Od 1993 roku istnieje na polskim rynku firma RADOX RADIATORS – producent grzejników dekoracyjnych. Jej produkty charakteryzują się oryginalnością, wysoką jakością i trwałością, co potwierdza oferowana przez producenta dziesięcioletnia gwarancja. Wyjątkowość tych grzejników tkwi jednak nie tylko w ich wykonaniu i ekologicznym sposobie produkcji, ale głównie w ich wyglądzie.

Czerwony grzejnik drabinkowy

RODZAJE GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH

Grzejniki dekoracyjne spełniają nie tylko funkcję grzewczą, są również dopełnieniem aranżacji dowolnego wnętrza. Wśród nich znaleźć można różne kształty, kolory, style czy sposoby montażu. Aktualnie do wyboru mamy najróżniejsze rodzaje grzejników: grzejniki płytowe, żeberkowe czy drabinkowe. Możemy też zdecydować, czy chcemy zaopatrzyć się w grzejniki miedziane, grzejniki chromowane, grzejniki ze stali nierdzewnej, a może z płytą szklaną? Dekoracyjne grzejniki mogą być montowane pionowo lub poziomo na ścianie, ale też dostępne są – stojące. Możemy je uzupełnić wybranymi akcesoriami, np. relingiem, lustrem. W ofercie grzejników dekoracyjnych znajdują się też grzejniki elektryczne albo z możliwością montażu grzałki.

DEKORACYJNE GRZEJNIKI PŁYTOWE I ŻEBERKOWE

Grzejniki płytowe, dzięki swemu wyjątkowemu design’owi, pozwalającemu na umieszczenie na szklanej płycie czołowej dowolnego obrazu, stanowią idealny sposób na niebanalną dekorację pokoju nastolatka, sypialni czy salonu. Można również zamówić grzejnik płytowy, którego płyta czołowa wykonana jest z metalu w dowolnym kolorze lub z antycznej miedzi – wszystko po to, by grzejnik nie był tylko źródłem ciepła, ale też elementem dekoracji wnętrza.

Innym sposobem na dekorację i jednoczesne ogrzewanie wnętrza jest grzejnik drabinkowy lub grzejnik żeberkowy. Może być bardziej tradycyjny lub przypominać współczesną rzeźbę. Klienci mają do wyboru ogromna paletę kolorów oraz wiele kształtów – od prostych pionowych lub poziomych żeberek czy rurek, po skomplikowane instalacje. Wśród dostępnych modeli znaleźć tez można połączenie grzejnika z lustrem.

Radox Nova mirror - grzejnik z lustrem

GRZEJNIKI DEKORACYJNE MIEDZIANE, CHROMOWANE ORAZ ZE STALI NIERDZEWNEJ

Wybierając dekoracyjny grzejnik do pokoju, łazienki, korytarza czy biura możemy – oprócz kształtu i koloru – wybrać też materiał, z jakiego wykonany będzie nasz grzejnik. Wśród grzejników dekoracyjnych znajdziemy więc: miedziane, chromowane czy ze stali nierdzewnej. Grzejniki chromowane oprócz tego, że pięknie błyszczą, są także wyjątkowo wytrzymałe, gdyż chromowanie dodatkowo je zabezpiecza. Również grzejniki stalowe charakteryzują się wyjątkową trwałością. Stal nierdzewna jest łatwa w utrzymaniu czystości i – jak wskazuje nazwa – nie rdzewieje. Dzięki temu inwestujemy w przyszłość.


 WRÓĆ DO : ARTYKUŁY