TEL. +48 22 840 10 19 | biuro@radoxradiators.pl                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

             WYDARZENIASHK ESSEN 2016 - Essen, NIEMCY.

W dniach 9-12 marca w Essen odbyły się targi SHK poświęcone urządzeniom i systemom sanitarnym grzewczym, klimatyzacyjnym oraz energii odnawialnej. Swoje produkty przedstawiło 556 wystawców z 18 krajów. Podczas targów prezentowane są rynkowe aktualności i nowości gotowych do wprowadzenia na rynek. Głównym eksponatem naszej marki był nowoczesny i bardzo wydajny grzejnik Flow.


 

 

 BYGG REIS DEG 2015 - Lillestrom, NORWEGIA.

Wybraliśmy się do Lillestrom gdzie w dniach 14-17 października odbyły się targi Bygg Reis Deg. Norweska hala wystawowa w Lillestrom to jedno z największych i najważniejszych miejsc spotkań branży budowlanej w Norwegii. W tegorocznej edycji udział wzięło 544 wystawcór oraz 51 tysięcy zwiedzających. Wystawa stanowi idealne forum dla profesjonalistów z branży, jest to szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych, inicjatyw budowlanych i deweloperskich. Podczas tegorocznych targów w Lillestrom po raz pierwszy zaprezentowaliśmy opinii publicznej naszą najnowszą kolekcje grzejników - Flexi. Więcej informacji na ten temat pojawi się już w krótce na naszej stronie.

 -10.11.2015r


 

17 TARGI TECHNIK GRZEWCZYCH I ZIELONYCH ENERGI, BIELKO-BIAŁA.


Targi odbyły się w dniach 25-27 września 2015r. w hali widowiskowo-sportowej w Bielku-Białej. Jest to największe wydarzenie branżowe w południowej Polsce, skierowane do sektora grzewczego i instalacyjnego, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród profesjonalistów i inwestorów. Ze względu na lokalizację, targi licznie odwiedzają nasi sąsiedzi zza południowej granicy, a także wystawcy z Czech, Słowacji i Niemiec. Dzięki temu targi są świetną okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych oraz zaprezentowania swoich produktów szerszej publiczności.

MAISON&OBJET, PARYŻ 2015

Od 4 do 8 września 2014 roku w Paryżu odbyła się międzynarodowa ekspozycja Maison&Objet. W Paryskiej hali wystawienniczej swoje produkty zaprezentowało łącznie ponad 3tysiące marek z całego świata, których odwiedziło ponad 69 tysięcy zwiedzających. Podczas targów, którym towarzyszyła świetna atmosfera nadarzyły się okazję do odnowienia dawnych kontaktów jak i do nawiązania nowych relacji biznesowych. Tak jak w poprzednich latach naszej obecności na targach w Paryżu, tak też w tym roku największą popularnością cieszyły się grzejniki szklane oraz z lustrem.

-7.11.2015r

 


 

AHR EXPO 2015 W CHICAGO

AHR Chicago 2015 EXPO  W dniach 26-28 stycznia w Chicago odbyło się Air-Conditioning, Heating, Refrigerating  Exposition. Zainteresowanie jakie wzbudziło wydarzenie przerosło najśmiejlsze oczekiwania organizatrów bijąc dotychczasowe rekordy, w AHR EXPO 2015 udział wzieło blisko 2 100 wystawców z całego świata, 61 990 zarejestrowanych uczestników oraz 42 400 gości. Te liczby pokazują że branża ciągle się rozwija oferując coraz to bardziej innowacyjne i nowoczesne rozwiązania oraz jak wielkie znaczenie dla przemysłu mają AHR EXPO, wspierane w tym roku przez 41 sponsorów. Przez 3 dni nasze stanowisko odwiedziło liczne grono uczestników jak i dystrybutorów, mogli nas znaleść przy stanowisku nr. 1112.

 

 -3.02.2015r


BATIWEST EXPO d'Oran, ALGIERIA 2014

BATIWEST 2014 ORAN ALGIERIA

 W dniach 20-25 października w Oranie (Algieria) odbyły się targi dla firm działających w sektorze mieszkalnictwa, nieruchomości, budownictwa, materiałów budowlanych, wykończeniowych i robót publicznych. Obecność zagranicznych firm w tym Polskich to odpowiedź na plany inwestycyjne zachodniego makroregionu Algieri. W wystawie wzieło udział 290 wystawców z całego świata, z czego aż 60% stanowiły nowe firmy w większości powstałe w wyniku rozwoju sektoru budowlanego w Afryce. Tegorocznej imprezie towarzyszyło też motto - "Kiedy budynki jutra stają się rzeczywistością".

 

 

  -6.11.2014r


EXPOCOMFORT MEDIOLAN 2014

EXPOCOMFORT MEDIOLAN 2014 RADOX

 

  W dniach 18-21 marca Targi Expocomfort, to najważniejsza światowa impreza targowa branży instalacji wodnych, grzewczych i sanitarnych oraz systemów klimatyzacji, jest modelową wystawą poświęconą technologiom o wysokiej wydajności energetycznej oraz energii ze źródeł odnawialnych. Ekspozycje podzielono na 4 kategoriie - Energia, Woda, Zimno, Ciepło, uczestnicy mogli wziąć udział w licznych seminariach oraz konferencjach, nie zabrakło też wydarzeń pozabranżowych. W wystawie udział wzieło ponad 1100 firm, które odwiedziło łącznie 155 987 gości - w tym 36 000 ze 146 krajów. Warto też wspomnieć że 37,5% odwiedzających wystawę dokonało podczas jej trwania zakupu.

          


-2.04.2014


KBB BRIMINGHAM 2014

KBB Birmingham RADOX RADIATORS POLSKA 2014  W dniach 2-5 marca, Radox uczestniczył w wystawie Kitchens Bedrooms Bathrooms w Birmingham. W tym roku w ekspozycji udział wzieło 280 wystawców którzy zaprezentowali ponad 1000 nowych produktów. Jest to największe wydarzenie tego typu     w Wielkiej Brytanii, które wzbudza wielkie emocje wśród architektów, projektantów wnętrz, sprzedawców jak i wykonawców. Wystawa pozwala odkryć najnowsze innowacje od największych producentów wyposażenia dla kuchni, sypialń oraz łazienek, które napędzą popyt i działalność w 2014 roku.
 

 -14.03.2014r

 


 

AQUA-THERM MOSKWA 2014

  Targi AQUA-THERM w Moskwie trwały w dniach 4-7 lutego, jest to największe wydarzenie biznesowe branży HVAC w Europie wschodniej dla firm rosyjskich jak i zagranicznych. W tym roku pojawiło się ponad 760 wystawców z 34 krajów, oprócz ekspozycji, wystawcy uczestniczyli też w profesjonalnych konferencjach na temat aktualnych kwesti przemysłu. Przez 4dni trwania targów, odwiedziło je 27 666 gości bijąc dotychczasowy rekord odwiedzających Aqua-therm w Moskwie.

 

 

 -14.02.2014


 AHR EXPO 2014 NOWYM JORKU


Pozycja lidera wśród producentów grzejników łazienkowych oraz dekoracyjnych zobowiązuje do udziału w wydarzeniu jakim jest AHR Expo. Dlatego w dniach 21-23 stycznia byliśmy w Nowym Jorku gdzie odbyła się tegoroczna edycja. W wydarzeniu udział wzieli specjaliści branży HCACR ze 130 krajów, mogli zobaczyć najnowsze produkty oraz technologie ponad 1900 wystawców z całego świata. Pokaz w sumie odwiedziło 61 000 gości.


-3.02.2014


  BATIMAT 2013 PARYŻ

Batimat 2013 - ParyżTargi budowlane Batimat, uznawane są za jedno z największych wydarzeń wystawienniczych w Europie, francuski rynek słynie z dużych wymagań co do jakości oraz innowacyjności. W tegorocznych targach udział wzieło ponad 400 tysięcy widzów oraz 3 500 wystawców z całego świata. Głównym tematem było budownictwo zrównoważone oraz energooszczędność. Zaprezentowaliśmy nasze grzejniki od strony technicznej. Pokazaliśmy różnice między pusztoszącym środowisko spawaniem przy użyciu miedzi, a nowoczesną metodą TIG. Targi odbyły się w dniach 4-8 listopad.

-27.11.2013

 


AQUA-THERM KIJÓW 2013

AQUA THERM KIEVPrzyjechaliśmy do Kijowa ciekawi nowych wyzwań oraz specyfikacji technicznych by pozyskać nowych klientów i zaoferować nowe rozwiązania dla ukraińskiego rynku. Podczas ekspozycji która trwała od 14 do 17 maja podkreślaliśmy wysiłek jaki wkładamy w ochrone środowiska przy produkcji naszych grzejników. Aqua-therm w Kijowie jest największym i najbardziej renomowanym wydarzeniem ukraińskiego rynku budownictwa, w tym roku w wydarzeniu udział wzieło ponad 600 firm z 28 krajów.-21.05.2013


ISH FRANKFURT 2013

ISH Frankfurt 2013 - Radox Radiators producent grzejnikówTo już druga wizyta Radox Radiators na targach ISH odbywających się we Frankfurcie. Tegoroczną wystawę w pełni poświęciliśmy grzejnikom łazienkowym, kolekcja grzejników Kolona w wersjach z wieszakami bądź rellingiem cieszyła się dużym uznaniem wśród odwiedzających nas widzów. Uczestniczyliśmy też w dyskusji na temat ochrony środowiska w przemyśle budowlanym. Targi odbyły się w dniach 12-16 Marca.


-22.03.2013

 


MCE 2012 - HUMAN COMFORT SOLUTIONS  

W dniach 27-30 Marca w Mediolanie odbywały się targi MCE, które zgromadziły wszystkich największych producentów technologii HVAC w Europie. Co dwa lata podczas Mostra Convegno Expo, w Mediolanie spotykają się miedzynarodowy podaż i popyt, aby robić interesy oraz dowiedzieć się o najnowszych trendach. Bardzo dobrze została odebrana ekspozycja nowych grzejników łazienkowych w stulu retro kolekcji Radox Design Empire - grzejniki Empire Inspire i Empire Art Deco. Dziękujemy gościom za liczne przybycie i aktywny udział w targach MCE.

-5.04.2012


AQUA-THERM MOSKWA 2012

Od 7 do 10 Lutego uczestniczyliśmy w targach Aqua-Therm, które odbyły się w Moskwie na terenie ogromnego Crocus Expo. Jest to największe wydarzenie w Rosji branży ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji i technologii sanitarnych. Zaprezentowaliśmy kolekcje grzejników Nova. Prawdziwym hitem tegorocznych targów był grzejnik Nova flat, który dzięki swojej lekkiej formie oraz możliwości dodania rellingu, świetnie pasuje do każdego rodzaju pomieszczeń, kuchni, łazienki, salonu czy sypialni.

- 18.02.2012


AQUA-THERM PRAGA 2011

W dniach 22,23 listopada odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Tragów Systemów Grzewczych, Klimatyzacji, Technologii Sanitarnych, Ochrony Środowiska, Pomiarów i Regulacji - Aqua Therm Praga. Na stoisku prezentowaliśmy bestsellery okresu letniego - grzejniki dekoracyjne z kolekcji Nova, oraz grzejniki łazienkowe Kolona (dostępne w dwóch wersjach - z rellingiem lub z wieszakami). Podczas dwudniowej ekspozycji, stoisko Radox odwiedziło ponad 1000 gości. Zostaliśmy też wyróżnieni za pracę jaką wykonujemy na rzecz ochrony środowiska przy produkcji grzejników. Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie na stoisko Radox.

2.12.2011


ISH FRANKFURT 2011

W dniach 15-19 marca 2011 roku, niemiecki Frankfurt był gospodarzem ISH 2011 - międzynarodowe targi odnawialnych źródeł energii, technologii klimatyzacji, systemów solarnych oraz automatyki systemó wentylacyjnych. Radox pokazał swoje produkty wraz z 2355 innych wiodących producentów branży HVAC na świecie. Cała ekspozycja ISH zajeła 250mkw którą odwiedziło łącznie 204 000 widzów. Przedstawiliśmy najnowszą serie grzejników wykonanych ze szkła barwionego oraz drukowanego. Odwiedzający bardzo mocno docenili atrakcyjność kolorów oraz doskonałą jakość materiałów używanych do produkcji grzejników. Było to bardzo udane targi, z nie cierpliwością szukamy kolejnej okazji na to by pokazać światu nasze produkty.

- 2.05.2011


AQUA-THERM MOSKWA 2011

9-10 Luty, hala Crocus Expo, ponad 500 firm branży HVAC z całego świata, w tym znaczna większość z Rosj. Podczas targów dokonaliśmy przeglądu rosyjskich marek, co mają do zaoferowania w kwestii ogrzewania. Ekspansywna strategia marki Radox to własne inwestycje na nowych rynkach ale i za pośrednictwem agentów, dystrybutorów. Główny cel tegorocznych targów to określenie skutecznej strategii wejścia na rynek rosyjski oraz promocja marki i produktów wśród rosyjskich kontrahentów. Już niebawem Radox zacznie działalność w Rosji co możemy okrzyknąć mianem kolejnego, dużego sukcesu.

-21.02.2011


MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2010

Targi MCE 2010 odbyły się w dniach 23-27 Marca, w Mediolanie, stolicy designu. Mogliśmy zaprezentować swoje produkty na tle rodzimych firm, producentów i porównać z najlepszymi. Nasze stoisko przyciągnęło ogromną liczbę widzów, można było zobaczyć na czym polega metoda malowania proszkowego i zrozumieć w czym przewyższa ona klasyczną technikę malowania grzejników. W Mediolanie czujemy się jak w domu, stąd nie możemy doczekać się już kolejnej edycji MCE w 2012 roku. Do zobaczenia!

-6.04.2010


AQUA THERM MOSKWA 2009

Obraliśmy daleki kurs bo na wschód, do stolicy Rosji, Moskwy. Tam w dniach 3-6 lutego odbywały się targi Aqua Therm, poświęcone technikom sanitarnym, ogrzewaniu, chłodzeniu i wentylacji. Zaprezentowaliśmy swoje produkty wraz z innymi producentami, poznaliśmy charakterystykę rynku rosyjskiego i klienta. Liczne pochwały otrzymał funkcjonalny grzejnik łazienkowy Smart oraz jego następca - Smart U.

-21.02.2009
Top