STRONA GŁÓWNA >> O FIRMIE >> CZEMU RADOX?

Dlaczego Radox Design

Jako renomowany producent nie używamy i nigdy nie będziemy używać jekiejkolwiek miedzianej powłoki przy produkcji swoich grzejników. Miedziana powłoka używana jest przez tanich producentów w innych krajach przec co wytwarzają się szkodliwe produkty uboczne takie jak cyjanek miedziany który ma pusztoszący wpływ na środowisko. Profil D (rys. poniżej) ustawiony pod kątem wskazuje zużycie powłoki oraz nagromadzenie się metalu spawalniczego na złączach. U nas zespawany koniec wskazuje na nie używanie pieca spawalniczego.

JAK ROZPOZNAĆ PRODUKTY MARKI RADOX

SPECJALIZUJEMY SIĘ W PRODUKCJI GRZEJNIKÓW ZE STALI NIERDZEWNEJ

Nasze grzejniki wykonane są z najlepszej stali nierdzewnej na rynku, co czyni je jednymi z najbardziej wytrzymałych. Stal nierdzewna z natury nie rdzewieje, jest również łatwa w utrzymaniu czystości. Produkowana jest w ponad 90% z metalu pochodzącego z recyklingu, jest produkowany ekologicnzie i w 100% nadaje się do ponownego recyklingu.

CHROMOWANIE

Inwestycja w przyszłość!

W 2005r. do użytku została oddana jedną z największych fabryk wyposażoną w automatyczną linię chromowania grzejników, inwestycja kosztowała ponad 2.000.000 €.

Urządzenie jest w pełni zautomatyzowane i cała technologia spełnia najnowsze europejskie normy jakości i ochrony środowiska.

KONTROLA JAKOŚCI

Wykonujemy kompleksowe testy wszystkich naszych grzejników podczas produkcji – każdy grzejnik marki Radox musi przejść 9 punktów kontroli jakości – nadzorujemy wszystkie etapy produkcji. Każdy grzejnik jest kontrolowany w taki sam, rygorystyczny sposób.

Kontrola jakości grzejnikówMalowanie grzejników

GWARANCJA

W jaki sposób możemy pozwolić sobie na oferowanie 10-letniej gwarancji na grzejniki malowane proszkowo i chromowane?

Farby do grzejnikówFarby do grzejnikówFarby do grzejników

NASZE ZAANGAŻOWANIE W OCHRONĘ ŚRODOWISKA

Do produkcji naszych chromowanych grzejników nie używamy miedzi. Zastosowanie miedzi(procedura często stosowana przez tanich producentów) wytwarza substancje toksyczne pochodne, które mają destruktywny wpływ na środowisko.

Dowodem wysokiej jakości produkowanych przez nas grzejników są certykifaty uzyskane w 2000 i 2004 roku - ISO 9001 oraz ISO 14001. W 2006 roku uzyskaliśmy poświadczenie zgodności produktów z normami europejskimi - EN 442.

Normy jakie spełniają nasze grzejniki

Nagrody

Nagrody producenta

esteśmy dumni ze wszystkich naszych nagród i certyfikatów, ale jest to kontrola jakości, której należy oczekiwać od organizacji znajdującej się w czołówce branży.