Relingi

Relingi to niezwykle estetyczne, wygodne i funkcjonalne rozwiązania do każdej łazienki. Wykonane z wysokiej klasy stali szlachetnej, doskonale sprawdzają się w roli stylowych wieszaków na ręczniki czy drobne elementy garderoby. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo doskonałej jakości relingi łazienkowe w najlepszych cenach.

Oferujemy relingi wykonane z praktycznej i estetycznej stali. Minimalistyczna forma, modny design, wysublimowany charakter, a także solidność wykonania i trwałość, to cechy, które wyróżniają nasze produkty i sprawiają, że posłużą one w domu przez długie lata. Oferowane przez nas relingi łazienkowe zachwycają uniwersalnymi możliwościami zastosowania. Szczególnie polecane są do łazienek o surowym, nowoczesnym wystroju. Nasze produkty ładnie się prezentują i są bardzo praktyczne. Można je w łatwy sposób zamontować w dowolnie wybranym punkcie grzejnika.

INFORMACJA O PREZENTACJI Informujemy, iż zdjęcia produktu oraz aranżacji prezentujące oferowany Towar mają charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor i struktura materiału mogą nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.Zachęcamy do obejrzenia bogatej ekspozycji w naszym showroomie w Warszawie przy ul.Bartyckiej 24/26 paw.211.

Relingi do Nova,Nova Flat,Sheer,Sheer Flat

Relingi do Nova,Nova Flat,Sheer,Sheer Flat

Reling do Kolona R

Reling do Kolona R