STRONA GŁÓWNA >> O FIRMIE >> ARTYKUŁY >> Radox Design - Nova

Radox Design - Nova

RADOX DESIGN - NOVA.

Zaprojektowana z myślą o estetyce wnętrza oraz możliwościach aranżacji.

Radox Nova - producent grzejników łazienkowych, pokojowych

Grzejniki płytowe nova od lat wchodzą w skład naszej oferty, będąc bestsellerem na rynku grzejników dekoracyjnych. Zostały zaprojektowane z myślą o estetyce wnętrza oraz możliwościach aranżacji. Podstawowy model kolekcji to grzejnik Radox Nova, dostępny jest w wersji pionowej (nova) oraz poziomej (nova horizontal).

Radox Nova horizontal - Radox producent grzejników pokojowych

Elementy grzejnika to płaskie panele o wymiarach 70x11mm, między nimi występują delikatne wyżłobienia, przebiegające wzdłuż lini grzejnika. Odległość grzejnika od powierzchni na której został zamontowany mieści się w przedziale 75-90mm. Tak mała głębokość oraz ponad 200 kolorów z palety RAL do wyboru, pozwalają idealnie wpasować grzejnik w przestrzeń pokojową, łazienkową czy kuchenną.

Radox Nova Flat

Następnym produktem kolekcji jest grzejnik Nova Flat, do jego produkcji wykorzystujemy dokładnie te same panele, następnie nakładając na gotowy grzejnik płytę czołową otrzymujemy nowy design płaskiej płyty, idealny dla nowoczesnych wnętrz.

Do grzejników Nova możliwy jest montaż rellingu, funkcjonalny dodatek, polecany w przypadku stosowania grzejników nova w łazience. Relling może posłużyć za wieszak na mokry ręcznik lub jako designerski dodatek, wykonany ze stali nierdzewnej bądź chromowany, może tworzyć ciekawą kompozycje z oprawą łazienki (srebrne i chromowane elementy np. kran). Można wybrać relling pełny, który z dwóch stron otacza grzejnik, bądź 3/4, którego długość będzie stanowiła 3/4 szerokości grzejnika.

Radox Nova rellingRadox Nova

Poza grzejnikiem Nova flat i płaską płytą wykonaną z blachy, w ofercie mamy grzejnik Nova glass. Na grzejnik nova nakładamy szklaną płytę wysokiej jakości szkła, szkło może być barwione lub udekorowane motywem graficznym. Motyw może pochodzić z naszej kolekcji Nova glass motyw, mogą też Państwo dostarczyć nam własne zdjęcie, napis, grafikę, która pojawi się na płycie grzejnika. Szklana płyta świetnie pasuje do przeszklonych pomieszczeń, grzejnik polecany dla pomieszczeń biurowych, świetnie odnajdzie się też w salonie, gabinecie czy sypialni. Możliwość nałożenia na płytę własnego motywu daje nieskończone możliwości aranżacji.

Radox Nova glass motyw - Radox design, producent grzejników

Ostatnim rozwiązaniem jakie oferuje kolekcja Nova, jest grzejnik Nova mirror. Panele grzejnika zostają pokryte lustrzaną płytą, tworząc grzejnik z lustrem. Lustro pokrywa całą powierzchnie grzejnika, idealnie łącząc lustro z funkcją ogrzewania. Jest to doskonałe rozwiązanie dla małej łazienki, sypialni czy przedpokoju.

Radox Nova mirror - grzejnik z lustrem

Grzejniki Nova przeznaczone są do stosowania w wodnych instalacjach centralnego ogrzewania, moga też zostać wykonane w wersji wodno-elektrycznej lub elektrycznej.

Strony produktów :

NovaNova horizontal Nova flatNova glassNova glass motywNova mirror


 powrótWRÓĆ DO : ARTYKUŁY