STRONA GŁÓWNA >> O FIRMIE >> ARTYKUŁY >> Ogrzewanie elektryczne

Ogrzewanie elektryczne

Grzejniki elektryczne

Grzejniki i ogrzewanie elektryczne.

     Ze względu na popularność oraz wszechobecność grzejników podłogowych, kiedy już mamy zapewnione ocieplenie domu, często decydujemy się na zakup grzejnika z możliwością wyposażenia w grzałkę który ma za zadanie dogrzać dane pomieszczenie, przestrzeń i/lub służyć jako suszarka do ręczników, elementów garderoby (grzejnik łazienkowy) czy też wzbogacać wnętrze jako element aranżacji (grzejnik dekoracyjny). Coraz częstszy wybór ogrzewania elektrycznego to też efekt świadomości ekologicznej naszego społeczeństwa oraz chęć oszczędnego i wygodnego zarządzania ciepłem w domu.

     Nasza szeroka oferta grzejników łazienkowych, pokojowych i dekoracyjnych oferuje wiele wzorów i modeli, które mogą być zasilane elektrycznie.

     Ogrzewanie elektryczne daje nam możliwość sterowania oraz regulacji temperatury w pomieszczeniu za pomocą sterowanej grzałki, dzięki temu możemy w wygodny i sprawny sposób zmieniać tryb pracy jednocześnie oszczędzać wykorzystywaną energię.

     Warto też wspomnieć iż grzałka pracuje pełną mocą tylko do momentu osiągnięcia pożądanej temperatury, następnie rozpoczyna tryb pracy przerywanej, włączając się tylko w celu podtrzymania danej temperatury, dzięki temu zmniejsza wydatki związane z ogrzewaniem.

     Dzięki grzałce zamontowanej w grzejniku, wysuszysz ręczniki, bieliznę kiedy tylko tego potrzebujesz, nie zależnie od sezonu grzewczego, temperatur w domu i na zewnątrz. W okresie przejściowym, jesień, wiosna grzałka pozwala zaoszczędzić nawet do 70 % energi zużytej w stosunku do pełnego obiegu instalacji centralnego ogrzewania. Grzałka jest bardzo funkcjonalnym narzędziem, oprócz rozbudowanych układów regulacji posiada czujnik zabezpieczenia przed przegrzaniem, oraz system antifreeze, aktywny nie zależnie od grzałki, chroniący przed zamarznięciem grzejnika np. podczas zimowego wyjazdu – gdy temperatura grzejnika spadnie poniżej 5-7 st c ona automatycznie się włączy tak by utrzymać grzejnik w odpowiedniej temperaturze.

     Grzałkę wmontowaną w grzejnik należy jeszcze podłączyć do prądu, dla tych z Państwa którzy przede wszystkim cenią sobie design wnętrza, wraz z grzałką można zastosować maskownicę dzięki której kabel stanie się nie widoczny.

     Nasze grzałki posiadają certyfikat CE poświadczający zgodność tych produktów z normami Unii Europejskiej oraz gwarancję na okres 2 lat.

Grzejniki z możliwością podłączenia grzałki


 powrótWRÓĆ DO : ARTYKUŁY